пʼятниця, 1 липня 2016 р.

PDO

Ось і завершились 4 дні нашого PDO. Я зараз згадую те, як все починалося. Ми приїхали в готель, де нас зустріли вчителі і alumni. Ми були втомлені, тому, як тільки отримали ключі від своїх кімнат, одразу ж пішли спати. В нас було дві години, але поспати нам не вдалося. Ми пішли на lunch, після якого почалися наші уроки. Для початку ми написали тест, щоб визначити чи покращився рівень нашої англійської мови. Тест мені дуже сподобався, хоча зазвичай я не люблю їх. Він був дуже цікавим. На 80 завдань ми мали 80 хвилин, але я впоралась швидше. Тоді нас розділили на команди: Blue Team & Yellow Team. Також кожен з нас отримав свій workbook в якому було описано все, що нам потрібно було знати про Америку і життя там. Ми дізналися дуже багато нової інформації. Після уроків в нас була вечеря, а пізніше ми готували свої проекти. В моєї команди був проект про українську музику. 

На наступний ранок ми мали ще декілька уроків та презентацію наших проектів. Ми з дівчатами намалювали плакат, створили танець і заспівали пісню "Океан Ельзи", яка називається "Вставай". Це було дуже круто. Ввечері ми мали змогу спробувати High School Class Activity, тобто гуртки, якими ми б могли займатися в Сполучених Штатах. Ми танцювали, відвідали драма гурток, грали фрізбі,американський футбол і  гру "apples to apples".


Вранці ми мали кілька уроків і тест. Також, ми готували презентацію наших команд. Моя команда мала назву Blueberries. Ми намалювали постер і написали командний гімн. Пізніше ми брали участь в "Alumni Panel" - це коли випускники програми Flex(alumni) діляться своїм досвідом з фіналістами. Я почула багато корисних порад і цікавої інформації.  Далі відбулася вечірка - Pizza Party, де фіналісти могли особисто поговорити з кожним alumni. Ввечері відбулося змагання: Blueberries проти Yellow Submarine. Blue Team виграла PDO2. Ми провели разом дуже крутий вечір. 


Зранку я забрала валізу з кімнати і залишила її в моїй classroom. Після сніданку ми мали ще одну лекцію, де нам розповіли про те, як відбуватиметься наша подорож. Також, кожен дізнався про свої бали за екзамен. Протягом двох годин ми робили фотографії, танцювали і співали. Кожен з нас написав один одному побажання в наших workbooks. Вчителі і alumni приєднались і залишили свої привітання для нас в зошитах. Навколо була така приємна і добра атмосфера, що ми не могли стримати своїх посмішок. Приблизно на 2 годину ми вирушили отримувати наші візи.









середа, 22 червня 2016 р.

Плейсмент.

Залишилось кілька днів до ПДО, на яке всі фіналісти дуже чекають. Цей день приніс нам хорошу новину: одній з моїх подруг прийшов довгоочікуваний плейсмент. Я знаю як вона чекала на нього, тому я дуже рада за неї і передаю їй великі вітання. В звязку з цим я вирішила розповісти про свій плейсмент.

Після неймовірного дзвінка із словами: Вітаю, ви стали фіналістом програми Flex” кожен з нас із нетерпінням чекав на плейсмент. Його я отримала швидко. Я згадую ті неймовірні емоції, які я пережила, коли читала лист від своєї хост-сестри.

Я буду жити в штаті Алабама, який розташований в південно-східному регіоні США. Межує зі штатом Теннессі на півночі,  штатом Джорджія на сході, штатом Флорида і Мексиканською затокою на півдні та з штатом Міссісіпі на заході. Столицею штату є місто Монтгомері.  Офіційне прізвисько – Серце Півдня”.



Таскалуса – це назва міста в якому я проживатиму. Воно знаходиться на заході штату Алабама. Місто засноване в 1816. У 1826-1846 роках Таскалуса була столицею штату. Місто розташоване на річці Блек-Ворріор.



вівторок, 7 червня 2016 р.

Привіт всім! 
Мене звати Соломія і я фіналіст програми Flex. Я дуже щаслива, що отримала такий шанс і буду рада допомогти кожному з їхніми питаннями. Найближчим часом я розповім вам про перший, другий і третій тури та про своє життя після того як дізналася, що стала фіналістом. А зараз відповім на запитання, які задають найчастіше.
Чи допоможе Вам репетитор пройти Flex?
Особисто я ніколи не була в репетитора. Все що я знаю, я вивчила на уроці. Програма Flex не створена для того, щоб перевірити Ваш рівень англійської мови, хоча знання мови є одним з важливих моментів програми. Фіналістами програми стають діти, які мають лідерські якості і зможуть прожити цілий рік без батьків, пристосувавшись до іншого середовища. Це й діти, які будуть представниками України в Америці.
Чи не боюся я їхати в Америку?
Ні, і ніколи не боялася. Стати фіналістом програми Flex було однією з моїх найбільший мрій, тому я дуже щаслива, що маю таку можливість. 
Чи було важко пройти три тури програми Flex?
Звичайно кожен тур мав свої складнощі, але пройшовши їх я отримала незабутній досвід і знання. Я зустріла людей, які стали для мене справжніми друзями. Було дуже багато цікавих завдань. Найбільше мені сподобались співбесіда та гра третього туру. 
Найголовніше, що я б хотіла порадити - це ніколи не боятися. Flex - це зовсім не страшно. Отримуйте задоволення від кожної хвилини перебування на цій програмі і тоді у Вас все вдасться.